O mnie

avatar2Cześć!

Fajnie, że wpadłeś/łaś do mnie. Na tym blogu opisuje swoją przygodę z motocyklem, która zaczęła się głównie dzięki nowelizacji prawa umożliwiającej jazdę na motocyklu do pojemności 125ccm osobom posiadającym kategorię B.

Ta wiadomość trafiła mnie jak grom z jasnego nieba i uświadomiła, że mogę bez zbędnej biurokracji i przerażającego egzaminu w WORD/MORD (tak… MORD to najlepszy akronim) spełnić swoje młodzieńcze marzenia 🙂

A marzyłem o tym od momentu gdy na moim osiedlu, gdzieś w okolicach połowy lat 80tych zobaczyłem śmigających na motorynkach moich rówieśników… potem były westchnienia do Simsonów, MZetek, fantastycznych Cezetek… Junaków, Ogarów (ok – może niekoniecznie do Ogarów)… a potem o wszystkim zapomniałem… wyparłem to z mojej głowy napełnionej pełnymi obaw zastrzeżeniami rodziców i znajomych… Ale na kryzys wieku średniego nie ma rady! Po przekroczeniu czterdziestki… wejściu w „smugę cienia” myśli o motocyklu powróciły, chociaż bez jakiejś wielkiej ekscytacji i dopiero nowe regulacje prawne odblokowały mnie – więcej na ten temat możecie poczytać w pierwszych moich wpisach (tutaj i tutaj :).

W realu jestem dość zwyczajnym człowiekiem, który poza pracą (konsulting biznesowy) i spędzaniem czasu z rodziną (2+2), gra w zespole rockowym, maluje i uczy się języków obcych (angielski, rosyjski, francuski, włoski, trochę niemiecki)

Miłej lektury życzę!

Lewa!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s